شهردار جدید خومه زار با حضور فرماندار ممسنی معرفی شد.
شهردار جدید خومه زار با حضور فرماندار ممسنی معرفی شد.

با حضور فرماندار ممسنی شهردار جدید خومه زار معرفی شد. روز گذشته با حضور داود ایوبی و اعضای شورای اسلامی شهر خومه زار و تعدادی از مدیران شهرستان با ابلاغ حکم استاندار فارس، شهردار خومه زار معرفی شد. فرماندار ممسنی در آیین معارفه شهردار خومه زار ضمن اشاره به ویژگیهای منحصربفرد این شهر نوپا از […]

با حضور فرماندار ممسنی
شهردار جدید خومه زار معرفی شد.
روز گذشته با حضور داود ایوبی و اعضای شورای اسلامی شهر خومه زار و تعدادی از مدیران شهرستان با ابلاغ حکم استاندار فارس، شهردار خومه زار معرفی شد.

فرماندار ممسنی در آیین معارفه شهردار خومه زار ضمن اشاره به ویژگیهای منحصربفرد این شهر نوپا از جمله موقعیت ویژه و شرایط اقلیمی و محیطی همراه با شهروندانی اصیل و نجیب تاکید کرد که در صورت مدیریت هوشمند دارای آینده ای روشن در همه ابعاد خواهد بود.

وی افزود: شهر خومه زار ویترین ورودی به شهرستان ممسنی است که می بایست برای زیبا سازی آن تلاش مضاعفی صورت گیرد.

رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به معضل طایفه گرایی در ممسنی گفت: طایفه گرایی در شهرستان نگاه به عملکرد مدیران را به صورت کلیشه ای و خارج از محتوا و اثر بخشی نمودار ساخته که باعث نگرانی عمیق فرهیختگان و نخبگان شده است.
وی ادامه داد: نگاه حذفی به نخبگان و افراد شایسته با نگاه طایفه ای تا کنون به مانعی اصلی برای توسعه شهرستان تبدیل شده و ادامه آن نیز ویرانگر می باشد.

رییس کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای ممسنی اظهار داشت: تاکید بر رعایت مردم و اقدامات جهادی و انقلابی همراه با متانت و بردباری در برخورد با مردم با اصل پاکدستی و پاکدامنی و برنامه محوری و توجه به محیط زیست و ایجاد درآمد پایدار با حمایت از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تعامل با مردم و ادارات از اصولی است که می بایست سرلوحه کاری شهردار جدید باشد.

در این جلسه پس از ارایه مطالب رییس شورای اسلامی خومه زار و نورآباد حکم استاندار فارس برای آقای مجید پیلوا یکی از کارکنان شهرداری خومه زار قرایت و نامبرده رسما به عنوان شهردار خومه زار معرفی گردید.

پایگاه خبری درنای زاگرس ضمن قدردانی از خدمات ارزنده جناب آقای مهندس جعفری، شهردار پیشین و جناب آقای فریدونی سرپرست شهرداری، این انتخاب بجا و شایسته که بیانگر لیاقت و شایستگی می‌باشد را از صمیم قلب خدمت ایشان و مردم شریف خومه زار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال‌ موفقیت‌ بیش‌ از پیش‌ در این مسئولیت خطیر طلب‌ نموده‌ و از قادر منان‌ آرزوی توفیق روز افزون را دارد.

  • نویسنده : پریوش زاهدی