تبعیض و بی عدالتی را نخواهم پذیرفت / ملتی که گذشته اش را نداند، نمی تواند آینده را بسازد/ ما قادریم تمام مشکلات مملکت را با هم حل کنیم؛ ما با مردم سیلی به راه خواهیم انداخت که هیچ مانعی جلوی آن را نگیرد
تبعیض و بی عدالتی را نخواهم پذیرفت / ملتی که گذشته اش را نداند، نمی تواند آینده را بسازد/ ما قادریم تمام مشکلات مملکت را با هم حل کنیم؛ ما با مردم سیلی به راه خواهیم انداخت که هیچ مانعی جلوی آن را نگیرد
مسعود پزشکیان کاندیدای ریاست جمهوری گفت: ما قادریم تمام مشکلات مملکت را با هم حل کنیم. ما با مردم سیلی به راه خواهیم انداخت که هیچ مانعی جلوی آن را نگیرد. ما به خودمان باور داریم. جوانان ما، نسل جدید ما باور کنند فردا را آن‌ها خواهند ساخت.

به گزارش خبرنگار جماران از شیراز، دکتر مسعود پزشکیان پس از شنیدن سخنان، دغدغه ها و گلایه های دانشجویان و جوانان حاضر؛ سخنانش را با سلام به شهدا آغاز کرد و گفت: سلام بر شهیدان؛ سلام بر شهید دستغیب؛ سلام بر محمد بیگی؛ سلام به تخت جمشید؛ سلام به حافظ و سعدی؛ من شرمنده این همه شور و شوق هستم!

وی ادامه داد: من هم مثل شما هستم و فقط در حال حاضر قرعه به نام من افتاده تا صدای شما باشم. من به شما قول می‌دهم به فکر زنان دختران دانشگاه‌ها، کشاورزان، اقوام و تمام عزیزان باشم. در اینجا قول می‌دهم به هیچ وجه زیر بار زور نخواهم رفت. به هیچ وجه تبعیض و بی‌عدالتی را نخواهم پذیرفت.

وی با اشاره به ظرفیت های استان فارس، ادامه داد: شیراز زمانی امپراطوری بود؛ ملتی که از گذشته خود بی‌خبر باشد، آینده را نمی‌تواند درست کند و شما میراث دار کوروش هستید.

وی افزود: ما قادریم تمام مشکلات مملکت را با هم حل کنیم. ما با مردم سیلی به راه خواهیم انداخت که هیچ مانعی جلوی آن را نگیرد. ما به خودمان باور داریم. جوانان ما، نسل جدید ما باور کنند فردا را آن‌ها خواهند ساخت. آینده را با امپراطوری سابق، با قدرت بسازید.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به شعارهای پزشکیان پاینده باد، گفت: یکی از آقایان شب گذشته گفت من نمی‌گذارم رئیس جمهور شوی! من گفتم این مردم هستند که تعیین می‌کنند. من با شما در مقابل زورگویی‌ها خواهم ایستاد، اما من قول می‌دهم صدای کسانی باشم که صدایشان شنیده نمی‌شود. صدای بی‌صدایان از اقوام تا روستایی‌ها من صدای شما خواهم بود  امیدوارم روز ۸ تیر پیروز صحنه شویم.

  • منبع خبر : جماران