روح الله صالحی یک قدم تا پیروزی
روح الله صالحی یک قدم تا پیروزی

صالحی امشب در همایشی باشکوه توانست محبوبیت خود را به رخ رقبا بکشد. روح الله صالحی در جمع هوادارانش حاضر شد و طی سخنرانی ابتدا از خود و شرایط زندگی اش گفت. او با اشاره به این موضوع که خود یک فقیرزاده است گفت: من فقر را نشنیدم‌. من فقر را نخواندم. من فقر را […]

صالحی امشب در همایشی باشکوه توانست محبوبیت خود را به رخ رقبا بکشد.

روح الله صالحی در جمع هوادارانش حاضر شد و طی سخنرانی ابتدا از خود و شرایط زندگی اش گفت. او با اشاره به این موضوع که خود یک فقیرزاده است گفت: من فقر را نشنیدم‌. من فقر را نخواندم. من فقر را دیده ام. من روی سفره فقیرانه بزرگ شده ام و افتخار می کنم که یک فقیرزاده ام.

ا‌و با اشاره به سخنان گذشته اش که گفته بود مدرک تحصیلی به تنهایی کارگشا نیست، روشنگری کرد و گفت: من افتخار میکنم که گچساران شهری نخبه پرور است. منظور من این بود که مدرک تحصیلی به تنهایی کاربردی ندارد و مدرک تحصیلی به تنهایی مانند گواهینامه بدون راننده است، ایا گواهینامه به تنهایی باعث حرکت ماشین می شود؟

 

او در ادامه مردم را مورد خطاب قرار داد و گفت: قول شرف می دهم که تمام حقوق و مزایای خودم در شورای شهر را صرف امور عام المنفعه کنم. قول می دهم که تبانی نکنم. در مقابل چیزی که بر ضرر مردم باشد سکوت نکنم. حتما پیگیر امور مردم خواهم بود.

او در ادامه به برنامه ها و اهداف خود اشاره کرد که شامل موارد ذیل است.

۱_ ساخت یک تالار بسیار بزرگ در شهر گچساران خواهد بود که بدون دریافت هیچ گونه وجهی برای برگزاری مجالس ازدواج در اختبار جوانان قرار بگیرد.

۲_ پیگیری طرح مسقف کردن زیر گذر گچساران و با توجه به طول ان تبدیل به پارکینگ خودرویی و ایجاد فضای زیبا و دلنواز در اطراف پارکینگ

۳_ ساخت سرویس بهداشتی و گرمابه عمومی در نقاط مختلف گچساران بویژه در مرکز شهر

۴_ ایجاد بازارچه سنتی برای استقرار و ساماندهی دستفروشان و عرضه محصولات مشاغل خانگی

۵_ بازسازی آسفالت ها و جداول همه مناطق

۶_ پیگیری و اجرای روشنایی کامل در جاده کمربندی گچساران که در حال حاضر در تاریکی مطلق است و علاوه بر خطرات گزندگی مار و عقرب و حیوانات موزی، خطراتی نظیر در جاده ماندن رانندگان را به همراه دارد و همینطور مساله زیبایی بخشی به جاده کمربندی گچساران

۷_ رفع مشکلات زمین هایی که خارج از محدوده شهر می باشد و اجازه ساخت و ساز و صدور پروانه ساخت از طرف شهرداری به آنها داده نمی شود. حتما و قطعا این مساله بخاطر هموار سازی مشکلات بسیاری از مستاجران و جوانانی که دل به ان زمینها و ساخت و ساز در ان بسته اند، پیگیری خواهم کرد.

۸_ اصلاح هزینه های پروانه ساخت و پایانکار در شهرداری شهرستان گچساران بصورت برابر برای افراد غنی و فقیر.

۹_ پیگیری و ادامه طرح نوسازی بافت فرسوده با کیفیت بهتر و سرعت بیشتر

۱۰_ ساخت کانالهای هدایت سیلاب در محلات بافت جدید شهرستان از جمله کارکنان، پانصد دستگاه، شهرک های جهاد، گلستان، رزمندگان و ۱۰۸ دستگاه

۱۱_ ایجاد فضای سبز و روشنایی محیط منازل مسکن مهر

۱۲_ ایجاد و تجهیز سالنهای ورزشی با البسه و لوازم ورزشی

 

وی گفت در روزهای پایانی شایعه بر انصراف بنده زیاد خواهد بود. بنده به فرمان رهبری لبیک گفته ام و تا اخر هستم. و در پایان از مردم دعوت کرد که همه پای صندوق های رای حاضر شوند و همچنین درخواست کرد که دست از تک رای نوشتن بردارند.

گزارش:سعید کاویانی